כיצד לטפל בכלבים במהלך שהות בידוד קורונה- כלבים וקורונה- וירוס קורונה בכלבים- הדבקה מכלבים בקורונה

כיצד לטפל בכלבים במהלך שהות בידוד קורונה

כל אדם המאזין ולו בקצת לחדשות מבין את מימדי הענק של מגפת הקורונה הפוקדת את ארצנו ואת העולם כולו בימים אלה. במאמר זה נדון בטיפים אפשריים שיוכלו להקל עליכם את הטיפול בכלבייכם בזמן בידוד הבית, במידה ואתם נדרשים לו.

טיולים – אחת הבעיות העיקריות של בעלי כלבים הנמצאים בבידוד ביתי בשל חשש להידבקות בקורונה היא שאינם יכולים להוציא את כלביהם לטיולים. תוכלו לפתור בעיה זו באמצעות שימוש בחברים אשר יורידו את בעל החיים או דוגווקר – חשוב לזכור, על פי הנחיות משרד הבריאות על מנת להידבק יש לשהות בחדר סגור עם נשא למשך 15 דקות, כך שמסירת כלביכם לאדם אחר ויציאתו מהבית באופן מידי אינן מסכנות אותו ואינן מצריכות ממנו להיכנס לבידוד בעצמו.

 

מזון – על מנת להיערך עם כמות מזון מספקת לכלבכם לכל זמן הבידוד ניתן להשתמש בשירות משלוחים של מזון לבעלי חיים או שוב, חבר או מכר אשר יכול להביא מזון מהחנות או הוטרינר הקבוע מכם.

 

בידוד הכלב לחדר אחר – נכון לשלב זה לא תועדה מחלה בכלבים. כלב אחד נמצא כנשא אך ככל הנראה מדובר היה בזיהוי של נגיף מבעל הכלב ולא מהכלב עצמו. בכל אופן, התבודדות מהכלב אינה נחוצה על פי הנחיות משרד הבריאות.

 

מה אם יקרה משהו לבעל החיים? תמיד ניתן לפנות אל הוטרינר המטפל טלפונית והוא יוכל להנחות אתכם כיצד לפעול, האם להביא את בעל החיים באמצעות חבר או שוטרינר עד הבית יוכל למסור לכם את הטיפול עד לפתח הדלת של ביתכם.

לסיכום, בידוד ביתי אינו כיף גדול. אבל בהיערכות נכונה, לפחות תוכלו להעביר שבועיים בנעימיים עם כלביכם!

רפואה שלמה!

ד"ר אוהד טילס מרקוס מספק שירותי ביקור בית וטרינרי ומגיע אליכם עד הבית. מעוניינים בתיאום ביקור של וטרינר נייד בשעות שנוחות לכם? צרו קשר

שירותי ביקור בית וטרינרי באיזור מכמורת, בית ינאי, קיסריה, נתניה, חדרה, הרצליה, רמת השרון, תל אביב, גבעת שפירא, בת חן, כפר ויתקין, חופית, משמרת, חירות, עין ורד, עין שריד, בני דרור, קדימה, צורן, צור משה, אבן יהודה, כפר נטר, בית יהושע, אודים, בית יצחק, שער חפר,הדר עם, כפר חיים, כפר מונש, חבצלת השרון, ביתן אהרון, מעברות, העוגן,בית הלוי, חניאל, בורגתה, בית חרות, רמת אביב, הגוש הגדול, אזורי חן, ל החדשה, רמת אביב ג החדשה, גבעתיים, רמת גן.

אודות המחבר

וטרינר נייד | וטרינר עד הבית
ד"ר אוהד טילס-מרקוס למד וטרינריה בסלובקיה, עבד באנגליה וצבר ניסיון של 10 שנים. שירותיו ניתנים באזור המרכז, בין היתר בערים: קיסריה, כפר שמריהו, הרצליה, עמק חפר, נתניה ותל אביב. כמו כן, מספק ד"ר טילס – מרקוס שירותי וטרינר עד הבית. ד"ר אוהד טילס דוגל במקצועיות, סבלנות, סובלנות וכמובן – אהבת חיות.